Trygve Skaug med ny diktbok

Trygve Skaug. Foto_Ragnhild Kristine Vartdal Espelund.

Trygve Skaug, poeten og artisten frå austlandet, har kome med si sjette diktbok. Tittelen på boka er "Ikke slipp" og fyrste opplaget på 5000 bøker var utseld før den kom i bokhandelen. No er andre opplaget bestillt, og Skaug har fått berre gode tilbakemeldingar på både sosiale medier og i medier elles.

Trygve Skaug delar sine tankar og betraktningar om livet, tru, håp og tankar om det som skjer i mediebiletet, og på ein eller annan måte treff han det norske folket på tvers av livssyn, tru og verdsbilete.

Skaug har nær 110 000 fylgjarar på Instagram, har samarbeid med fleire kjende artistar, og er no ute med si sjette diktbok. Høyr intervjuet med Skaug som kjem til Sunnmøre for å halde konsert allereie 17. mars.

Forrige
Forrige

Åpne Dører - bønnefokus

Neste
Neste

Ei opplyftande veke